Wynajem długoterminowy samochodów o wysokiej elastyczności od Dollar do użytku biznesowego

Długoterminowy wynajem samochodów z Dollar daje Ci korzyści z leasingu, bez stałych umów czy kar za wcześniejszy zwrot.

Dollar daje Ci swobodę wynajmu na Twoich warunkach. Skorzystaj z naszego długoterminowego wynajmu samochodów przez tyle czasu, ile potrzebujesz - wszystko, o co prosimy, to aby Twój wynajem trwał co najmniej 28 dni.

Ciesz się pełną elastycznością od jednej z najbardziej zaufanych firm wynajmu samochodów z Dollar. Skorzystaj z braku długoterminowych umów, płatności z góry czy kar za zwrot pojazdu w dowolnym momencie po 28 dniach.

Dopasuj swoje miesięczne wynajmy samochodów do swoich potrzeb. Wybierz pojazd, który chcesz i znajdź miejsce odbioru w pobliżu. Następnie dodaj bezpłatnego dodatkowego kierowcę oraz usługę miesięcznego mycia, jeśli jest to konieczne.

Odpocznij wiedząc, że masz ubezpieczenie i pomoc drogową przez 24 godziny na dobę w świetnej wartości, w cenie wszystko wliczonej.

icon Image

Jedna prosta, świetna miesięczna płatność za wynajem z nami

icon Image

Maintenance, breakdown cover and a replacement vehicle

icon Image

Konserwacja, ochrona na wypadek awarii i pojazd zastępczy

icon Image

Brak umowy, płatności z góry lub kar za wcześniejszy zwrot

Dollar Minilease do użytku biznesowego

Dollar Minilease do użytku biznesowego

Nasz pakiet biznesowy to elastyczna alternatywa dla leasingu floty, oferująca długoterminowy wynajem samochodów na każdą kieszeń

Dowiedz się więce

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowany wynajęciem pojazdu Minilease, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

   

Alternatywnie zadzwoń pod numer +48 22 50 01 620 lub poproś o oddzwonienie w dogodnej dla Ciebie porze Oddzwonienie

  • Jaki samochód Cię interesuje?*
  • Jaki samochód Cię interesuje?*

Dziękujemy !!

Dziękujemy za zapytanie. Twoje dane kontaktowe zostały przekazane naszemu zespołowi, który skontaktuje się z Tobą, aby udzielić dalszych informacji i pomocy.

Zamknij

ImageUzupełnij swoje dane, a my oddzwonimy o dogodnej dla Ciebie porze.

Dziękujemy !!

Dziękujemy za zapytanie. Twoje dane kontaktowe zostały przekazane naszemu zespołowi, który skontaktuje się z Tobą, aby udzielić dalszych informacji i pomocy.

Click
Zamknij

NA WYNAJEM W WŁOSZECH - od 15 listopada do 15 kwietnia wiele miast w określonych regionach we Włoszech jest, zgodnie z prawem, zobowiązanych do ograniczenia wynajmu tylko do samochód wyposażonych w łańcuchy śniegowe lub opony zimowe. Aby spełnić te przepisy, Dollar wyposaża auta w łańcuchy śniegowe - cena jest zawarta w opłatach za wynajem jako opłata za zimowanie. Dlatego nie ma potrzeby rezerwowania łańcuchów śniegowych jako dodatkowej opcji dla tych samochodów.

WAŻNE: Sprawdź szczegóły stawki w swoim wycenie po prawej stronie tej strony internetowej, aby zweryfikować, czy Twoja rezerwacja obejmuje opłatę za przygowanie samochodu do użytku zimowego, zanim zdecydujesz się na rezerwację łańcuchów śniegowych we Włoszech.